SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Adrija Laimina
Adrija Laimina
1408
01.05.2024
Maksimālais reitings:
1410
(2024-04-01)
Minimālais reitings:
1408
(2024-05-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Aprīlī klasisko reitingu ieguvuši 32 Latvijas šahisti
18.04.2024
Statistika
2024
2023
2022
2021
2020
7.vieta 2024 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta WCM Kuznecova, Marija 2052 RŠS/Ungurs 7 no 7
2 .vieta I Mierina, Lauma 1645 RŠS//Putka/Rožlapa 5,5 no 7
3 .vieta I Maklakova, Naomi 1867 RŠS/ V.Putka/L.Rogule 5,5 no 7
4 .vieta II Locmele, Valerija 1455 RŠS/Matisone 4 no 7
5 .vieta I Sinicina, Jevgenija 1552 ARchess/Raudive.RŠS/Putka 4 no 7
6 .vieta II Nagle, Miroslava 1455 Rēzeknes novada SS/A. Jasinskis 4 no 7
7 .vieta II Laimina, Adrija Jēkabpils/Jankovskis 4 no 7
8 .vieta II Maklakova, Dafne 1420 RŠS/ V.Putka 3 no 7
9 .vieta II Visnakova, Anna 1493 Rēzeknes BJSS/A.Vasiļkovs 3 no 7
10 .vieta II Demakina, Nadezda 1439 TriKita/Poļakovs 3 no 7
11 .vieta II Ostrovska, Milana RŠS/Matisone 2,5 no 7 )
12 .vieta II Gavrilova, Varvara RŠS/Gordijeviča/Parhomenko 2 no 7 )
13 .vieta II Netlaua, Greta Jēkabpils/Jankovskis 1,5 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
12.vieta 2023 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Mierina, Lauma 1188 RŠS/Putka/Rožlapa 7,5 no 9
2 .vieta I Guminskaya, Daria 1136 RŠS/Kažoks 7 no 9
3 .vieta I Gailevska, Milana 1246 Daugava Chess/E.Dzirkalis 6,5 no 9
4 .vieta II Visnakova, Anna 1212 Rēzeknes BJSS/A.Vasiļkovs 5,5 no 9
5 .vieta I Sinicina, Jevgenija 1252 ARChess/Raudive 5,5 no 9
6 .vieta II Vascinska, Alina ARChess/Raudive 5,5 no 9
7 .vieta II Lazdina, Keitija 1073 Olaine/Skujiņa 5 no 9
8 .vieta II Maklakova, Dafne RŠS/Putka 5 no 9
9 .vieta II Treigute, Lea RŠS/Maklakova 4,5 no 9
10 .vieta II Kumarina, Natalija RŠS/Galkins//Bētiņš 4,5 no 9
11 .vieta II Demakina, Nadezda TriKita/Poļakovs 4 no 9 )
12 .vieta III Laimina, Adrija Jēkabpils/Pušmucāns 4 no 9
13 .vieta III Spiridovska, Renata RŠS/Poļakovs 4 no 9
14 .vieta III Jermaka, Marija ARChess/Raudive 3,5 no 9
15 .vieta III Ostrovska, Milana RŠS/Matisone 3,5 no 9 )
16 .vieta II Nagle, Miroslava Rēzeknes novada SS/ A.Jasinskis 3 no 9 )
17 .vieta III Gavrilova, Varvara RŠS/Gordijeviča/Parhomenko 1,5 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
13.vieta 2022 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Maklakova Naomi 1488 RŠS/Putka 9 no 9
2 .vieta I Kuznecova Marija 1783 RŠS/Ungurs 8 no 9
3 .vieta II Pukite Elza 1114 RŠS/Ungurs/Limbaži 7 no 9
4 .vieta II Mierina Lauma 1195 RŠS/Putka/Rožlapa 5,5 no 9
5 .vieta I Sinicina Jevgenija 1231 ARChess/Raudive 5,5 no 9
6 .vieta II Locmele Valerija RŠS/Matisone 4,5 no 9
7 .vieta II Skreitule Undine 1192 Limbaži/Laizāns 4,5 no 9
8 .vieta II Maklakova Dafne RŠS/Putka 4,5 no 9
9 .vieta II Gansone Aiga 1021 Olaines SC/Skujiņa 4,5 no 9
10 .vieta II Vascinska Alina ARChess/Raudive 4 no 9
11 .vieta III Fogele Estere Kuldīgas NSS/Gertners 4 no 9
12 .vieta II Visnakova Anna Rēzekne/Vasiļkovs 3,5 no 9 )
13 .vieta III Laimina Adrija Jēkabpils/Pušmucāns 3 no 9
14 .vieta III Lapsa Emilija RŠS/V.Rožlapa, I.Paune 2,5 no 9 )
15 .vieta III Gravele Elza RŠS/I.Paune 2 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
8.vieta 2021 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Mierina Lauma 1260 RŠS/Rožlapa 6 no 7
2 .vieta II Skreitule Undine 1150 RŠS/Limbaži / N.Maklakova 5,5 no 7 )
3 .vieta II Gailevska Milana 1105 Daugava Chess/Dzirkalis 5 no 7
4 .vieta II Maklakova Dafne 1062 RŠS/Putka 4 no 7
5 .vieta IV Spiridovska Renata RŠS/Matisone 3 no 7
6 .vieta II Vascinska Alina ARchess/Raudive 2,5 no 7
7 .vieta III Treigute Lea RŠS/Maklakova 1 no 7
8 .vieta III Laimina Adrija Jekabpils/Jankovskis 1 no 7
Rādīt vairāk
chess-results.com
13.vieta 2020 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta I Kuznecova Marija 1523 RŠS/Ungurs 8,5 no 9
2 .vieta I Maklakova Naomi 1243 RŠS/Putka 8,5 no 9
3 .vieta II Mierina Lauma RŠS/Rožlapa 6,5 no 9
4 .vieta III Guminskaya Daria RŠS/Kažoks 6 no 9 )
5 .vieta II Gansone Aiga Olaine 5 no 9
6 .vieta II Kuchina Polina 1021 RŠS/Matisone 4,5 no 9
7 .vieta II Labecka Maria 1091 RŠS/Galkins 4,5 no 9
8 .vieta III Skreitule Undine Limbaži/Maklakova 4,5 no 9 )
9 .vieta III Maklakova Dafne RŠS/Putka 4,5 no 9
10 .vieta II Svetlakova Tatiana RŠS/Smirnovs 3 no 9 )
11 .vieta III Locmele Valerija RŠS/Matisone 2,5 no 9 )
12 .vieta III Osipova Valerija RŠS/Matisone 2 no 9 )
13 .vieta IV Laimina Adrija Jēkabpils/Pušmucāns 2 no 9
14 .vieta IV Dabra Emilija Kuldīgas NSS/Gertners 1 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Valerijs Rizihs
(šodien 41)
●
Evelina Tokranova
(šodien 18)
●
Vladislavs Dombrovskis
(šodien 22)
●
Edgars Sparnins
(šodien 44)
●
Deniels Aleksejevs
(1 diena līdz 26)
Kristians Varpins
(1 diena līdz 15)
Kristers Lusis
(1 diena līdz 13)
Liva Vaivade
(1 diena līdz 22)
Vsevolod Dzjuba
(1 diena līdz 45)
Valts Vaivads
(1 diena līdz 22)
Lauris Lazovskis
(2 dienas līdz 18)
Ziedonis Pomahs
(2 dienas līdz 77)
Arturs Aizstrauts
(2 dienas līdz 22)
Janis Veits
(3 dienas līdz 32)
Viktors Polakovs
(4 dienas līdz 62)
Elhans Imanovs
(5 dienas līdz 28)
Semjons Galkins
(6 dienas līdz 31)
Artjoms Burenkovs
(6 dienas līdz 19)
Zigurds Lanka
(6 dienas līdz 64)
Maria Labecka
(6 dienas līdz 14)
Timurs Jaresko
(7 dienas līdz 16)
Viktors Ivanovs
(7 dienas līdz 62)
Visvaldis Gercans
(7 dienas līdz 61)
Roberts Pelle
(7 dienas līdz 25)
Andris Tutins
(7 dienas līdz 23)
Inguna Erneste
(8 dienas līdz 58)
Ojars Vilmars Ratnieks
(8 dienas līdz 30)
Jegors Pavlovs
(8 dienas līdz 10)
Intars Eglitis
(8 dienas līdz 44)
Mitrofans Slobodjans
(8 dienas līdz 39)
Gregory Guminskiy
(9 dienas līdz 10)
Kristaps Eglitis
(10 dienas līdz 15)
Uldis Rogulis
(10 dienas līdz 67)
Jurgis Jurksta
(10 dienas līdz 49)
Vadims Bolsakovs
(10 dienas līdz 35)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XV posms
16.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVI posms
23.05.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
25.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Tournated.net atklāšanas turnīrs Rīgā (rapids)
26.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVII posms
30.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Ātrā šaha turnīrs ''Mežezers 2024''
29.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
29.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Trenera Aivara Stašāna 3.piemiņas kauss
13.07.2024 - 14.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Igaunija: Paula Keresa 5.piemiņas festivāls
22.07.2024 - 28.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
14.09.2024
Alūksnes atklātais 5. šaha festivāls
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušies Latvijas čempionāti vīriešiem, sievietēm un amatieriem
Par Latvijas čempioniem kļūst Jankovskis un Bērziņa
Latvijas čempionātu fināli notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam TSI
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
238 skolēni aizvadījuši reģionālās sacensības. Priekšā tikai Rīga un lielais fināls
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts sievietēm
,
Latvijas čempionāts amatieriem
,
Olaine
,
LŠF
,
Skolu šaha olimpiāde
,
Dice Chess
,
Garkalne
,
Cerību kauss
,
Saulkrasti