SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Germans Sergejevs
Germans Sergejevs
1522
01.05.2024
Maksimālais reitings:
1524
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1070
(2018-09-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Jaunie šahisti jubilejas turnīrā Sočos finišē 38.vietā
13.06.2019
Jubilejas turnīrā "Baltais tornis" – arī Latvijas komanda
03.06.2019
Latvijas jaunajiem šahistiem labākā vieta kopš 2006.gada
16.11.2018
Par spīti organizatoriskām problēmām kadeti uzsāk cīņas Spānijā
05.11.2018
"Rumbas kauss" šogad tiek kaimiņiem lietuviešiem
07.10.2018
Vienpadsmit jaunie šahisti pēc Eiropas čempionāta iegūst klasiskā šaha reitingu
03.09.2018
Statistika
2018
2017
9.vieta 2017 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Sokolovskis Pavels 1234 Riga Chess school/Ungurs 7,5 no 9
2 .vieta II Spiridovskis Rafaels 1167 Riga Chess school/Smirnovs 7
3 .vieta I Germanovs Georgijs 1310 Jurmala/Germanovs 7
4 .vieta II Berzinsh Markuss 1750 Liepajas KSS/Sudmale 6,5
5 .vieta II Petrovs Renars 1750 Jekabpils/Pusmucans 4
6 .vieta II Savicevs Arsenijs 1750 Riga Chess school/Matisone 3,5
7 .vieta II Apenitis Markuss 1750 Liepajas KSS/Sudmale 3,5
8 .vieta II Feldmanis Kristers 1750 Kuldiga/Gertners 3 )
9 .vieta II Sergejevs Germans 1750 Riga Chess school/Matisone 3
10 .vieta II Golikovs Nikita 1750 Riga Chess school/Matisone 0 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
121.vieta 2018 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-10)
+
14 .vieta Kuznecova Marija 1138 5,5 no 9 (M-8)
18 .vieta WFM Limanovska Elizabete 2066 5 no 9 ( M-18)
19 .vieta Golsta Ramona 1661 5,5 no 9 (M-16)
26 .vieta Maklakova Naomi 4,5 no 9 (M-8)
29 .vieta Semjonovs Ilja 2242 5,5 no 9 (Z-16)
29 .vieta Derbenev Arseniy 1307 5 no 9 (Z-8)
34 .vieta Kucina Polina 4 no 9 (M-8)
40 .vieta Labecka Maria 3,5 no 9 (M-8)
42 .vieta Germanovs Georgijs 1511 5 no 9 (Z-10)
42 .vieta Kolasa Pjotrs 2001 4,5 no 9 (Z-18)
43 .vieta Springis Jevgenijs 1519 5 no 9 (Z-12)
44 .vieta Jekabsone Nellija 4 no 9 (M-10)
44 .vieta Gansone Aiga 3 no 9 (M-8)
45 .vieta Valdats Reinis 4 no 9 (Z-8)
45 .vieta Stabulnieks Klavs 2136 4 no 9 (Z-18)
46 .vieta Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1299 4,5 no 9 (M-12)
47 .vieta Krasilnikova Marija 1061 4 no 9 (M-10)
47 .vieta Petrovska Arina 1584 4 no 9 (M-16)
47 .vieta Golsta Madara 1861 4 no 9 (M-18)
47 .vieta Biuksane Lelde 2 no 9 } (M-8 )
48 .vieta Mierina Lauma 2 no 9 (M-8)
49 .vieta Smirnova Jekaterina 1399 4,5 no 9 (M-12)
53 .vieta Tolmacevs Romans 4 no 9 (Z-8)
54 .vieta Lapins Rainers 4 no 9 (Z-8)
55 .vieta Polyakov Fedor 2126 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Brikers Aleksandrs 2046 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Jansone Melanija Luize 1083 3,5 no 9 (M-10)
59 .vieta Berzinsh Markuss 5 no 9 (Z-10)
59 .vieta Kuznecovs Nikita 2280 4,5 no 9 (Z-16)
60 .vieta Valeine Ieva 1233 3,5 no 9 (M-10)
61 .vieta Nazarovs Daniils 0 3,5 no 9 (Z-8)
62 .vieta Sergejeva Sofija 1287 3,5 no 9 (M-12)
62 .vieta Yovanovich Victor 3 no 9 } (Z-8 )
63 .vieta Tiselskaja Alisa 1442 2,5 no 9 (M-16)
64 .vieta Batashevs Arsens 2014 3,5 no 9 (Z-18)
65 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 2042 4,5 no 9 (Z-16)
66 .vieta Mikelsons Mikelis-Emils 1821 3,5 no 9 (Z-18)
66 .vieta Ivanova Katrina Telma 1313 1,5 no 9 (M-18)
67 .vieta Grivnieks Alberts 1917 3 no 9 (Z-18)
67 .vieta Rasimenoka Marija 2,5 no 9 } (M-10 )
70 .vieta Haustovs Stanislavs 2,5 no 9 } (Z-8 )
70 .vieta Liepina Elza 2 no 9 } (M-10 )
71 .vieta Zuj-Zaikovskis Nikita 1884 3 no 9 (Z-18)
72 .vieta Jeronovics Toms 2,5 no 9 (Z-8)
73 .vieta Tolmacevs Artjoms 1263 4,5 no 9 (Z-10)
74 .vieta Vissarionovs Artjoms 1439 4 no 9 (Z-14)
74 .vieta Sevastjanovs Roberts 1583 4 no 9 (Z-16)
75 .vieta Atvars Rihards 2 no 9 } (Z-8 )
76 .vieta Tokranova Evelina 1280 2,5 no 9 (M-12)
77 .vieta Podolaks Leonids 1,5 no 9 } (Z-8 )
78 .vieta Spirkova Marija 1015 2,5 no 9 (M-12)
80 .vieta Vingris Mikelis 1485 4 no 9 (Z-10)
80 .vieta Mjatezs Ivans 1553 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Freibergs Andrejs 1564 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Kazmerika Anna 1347 3 no 9 (M-14)
84 .vieta Morozli Grigorijs 1820 4 no 9 (Z-16)
84 .vieta Lele Emili 1242 3 no 9 (M-14)
85 .vieta Sokolovskis Pavels 1357 4 no 9 (Z-12)
85 .vieta Bekasovs Rihards 2109 3,5 no 9 (Z-16)
86 .vieta Golubovskis Maksims 1919 3,5 no 9 (Z-16)
87 .vieta Spiridovskis Rafaels 1215 4 no 9 (Z-12)
87 .vieta Petrovs Jaroslavs 1833 3,5 no 9 (Z-16)
88 .vieta Ikstena Sarlote 1122 2,5 no 9 (M-14)
89 .vieta Kipluka Anna Krista 1357 2 no 9 (M-14)
90 .vieta Hlopkova Jekaterina 1243 2 no 9 (M-14)
92 .vieta Savicevs Arsenijs 1362 4 no 9 (Z-10)
92 .vieta Alainis Artis 1780 3,5 no 9 (Z-16)
93 .vieta Aleidzans Vadims 1258 4 no 9 (Z-10)
96 .vieta Tabors Emils 1406 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Zass Kristaps 1405 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Antonivs Vladislavs 1971 3 no 9 (Z-16)
98 .vieta Aizstrauts Arturs 1701 3 no 9 (Z-16)
99 .vieta Fridensteins-Bridins Atis 1627 3,5 no 9 (Z-14)
100 .vieta Horobrijs Daniils 1899 3,5 no 9 (Z-14)
101 .vieta Dundurs Henriks 1387 3 no 9 (Z-16)
102 .vieta Karasevics Aleksandrs 1393 3,5 no 9 (Z-10)
102 .vieta Janovskis Daniels 1542 3 no 9 (Z-16)
104 .vieta Francs Marats 1385 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1108 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Feldmanis Andrejs 1171 2,5 no 9 (Z-16)
110 .vieta Jonins Dmitrijs 1292 3 no 9 (Z-12)
110 .vieta Mierins Emils Janis 1326 3 no 9 (Z-14)
111 .vieta Strods Kristaps Reinis 1479 2 no 9 (Z-16)
112 .vieta Krasilnikovs Aleksandrs 1214 3 no 9 (Z-12)
113 .vieta Stanislavskis Dmitrijs 1297 1 no 9 (Z-16)
114 .vieta Pogorelovs Dmitrijs 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Daleckis Deniss 1331 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Aminovs Maksims 1336 2,5 no 9 (Z-14)
116 .vieta Harlamovs Daniils 1193 3 no 9 (Z-10)
116 .vieta Aprups Rinalds 1174 3 no 9 (Z-12)
117 .vieta Kriek Zoran 1267 2,5 no 9 (Z-12)
118 .vieta Apenitis Markuss 2,5 no 9 (Z-12)
119 .vieta Burenkovs Artjoms 1459 2,5 no 9 (Z-14)
121 .vieta Sergejevs Germans 2,5 no 9 (Z-10)
121 .vieta Otrohovs Maksims 2 no 9 (Z-12)
123 .vieta Savkovs Matvejs 2,5 no 9 (Z-10)
123 .vieta Filipovs Jevgenijs 1477 2 no 9 (Z-14)
124 .vieta Maksimovs Mihails 0,5 no 9 } (Z-12 )
126 .vieta Semjonovs Danila 2,5 no 9 } (Z-10 )
127 .vieta Pavlovs Ostins 1052 2,5 no 9 (Z-10)
128 .vieta Kononovics Dmitrijs 2 no 9 } (Z-10 )
129 .vieta Balcuns Kristaps 2 no 9 } (Z-10 )
130 .vieta Freibergs Filips 1,5 no 9 (Z-10)
Rādīt vairāk
chess-results.com
181.vieta 2018 Pasaules čempionāts jauniešiem (Z-12)
+
7 .vieta Kuznecova, Marija 1263 8 no 11 (M-8)
19 .vieta FM Semjonovs Ilja 2245 7 no 11 (Z-16)
36 .vieta WFM Limanovska Elizabete 2072 6 no 11 (M-18)
49 .vieta Ter-Avetisjana, Agnesa Stepania 1439 6 no 11 (M-12)
53 .vieta Golsta Ramona 1681 5 no 11 (M-16)
64 .vieta Golsta Madara 1938 4,5 no 11 (M-18)
67 .vieta Derbenev, Arseniy 1193 5,5 no 11 (Z-8)
79 .vieta Sergejeva, Sofija 1351 4,5 no 11 (M-12)
83 .vieta Valeine, Ieva 1258 4,5 no 11 (M-10)
83 .vieta Polyakov Fedor 2036 4 no 11 (Z-18)
84 .vieta Horobrijs Daniils 1918 5 no 11 (Z-14)
90 .vieta Savicevs, Arsenijs 1412 6 no 11 (Z-10)
90 .vieta Kazmerika Anna 1331 4,5 no 11 (M-14)
101 .vieta Kipluka Anna Krista 1305 3,5 no 11 (M-14)
123 .vieta Springis, Jevgenijs 1665 5 no 11 (Z-12)
181 .vieta Sergejevs, Germans 1087 3,5 no 11 (Z-12)
Rādīt vairāk
chess-results.com
wccc2018.com
Galerijas
Ieskats turnīrā "Baltais tornis 2019" Sočos
07.06.2019
Ar mūsējo līdzdalību sācies jubilejas turnīrs "Baltais tornis"
03.06.2019
Portreti
Dzimšanas diena
Valerijs Rizihs
(šodien 41)
●
Evelina Tokranova
(šodien 18)
●
Vladislavs Dombrovskis
(šodien 22)
●
Edgars Sparnins
(šodien 44)
●
Deniels Aleksejevs
(1 diena līdz 26)
Kristians Varpins
(1 diena līdz 15)
Kristers Lusis
(1 diena līdz 13)
Liva Vaivade
(1 diena līdz 22)
Vsevolod Dzjuba
(1 diena līdz 45)
Valts Vaivads
(1 diena līdz 22)
Lauris Lazovskis
(2 dienas līdz 18)
Ziedonis Pomahs
(2 dienas līdz 77)
Arturs Aizstrauts
(2 dienas līdz 22)
Janis Veits
(3 dienas līdz 32)
Viktors Polakovs
(4 dienas līdz 62)
Elhans Imanovs
(5 dienas līdz 28)
Semjons Galkins
(6 dienas līdz 31)
Artjoms Burenkovs
(6 dienas līdz 19)
Zigurds Lanka
(6 dienas līdz 64)
Maria Labecka
(6 dienas līdz 14)
Timurs Jaresko
(7 dienas līdz 16)
Viktors Ivanovs
(7 dienas līdz 62)
Visvaldis Gercans
(7 dienas līdz 61)
Roberts Pelle
(7 dienas līdz 25)
Andris Tutins
(7 dienas līdz 23)
Inguna Erneste
(8 dienas līdz 58)
Ojars Vilmars Ratnieks
(8 dienas līdz 30)
Jegors Pavlovs
(8 dienas līdz 10)
Intars Eglitis
(8 dienas līdz 44)
Mitrofans Slobodjans
(8 dienas līdz 39)
Gregory Guminskiy
(9 dienas līdz 10)
Kristaps Eglitis
(10 dienas līdz 15)
Uldis Rogulis
(10 dienas līdz 67)
Jurgis Jurksta
(10 dienas līdz 49)
Vadims Bolsakovs
(10 dienas līdz 35)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XV posms
16.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVI posms
23.05.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
25.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Tournated.net atklāšanas turnīrs Rīgā (rapids)
26.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVII posms
30.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Ātrā šaha turnīrs ''Mežezers 2024''
29.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
29.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Trenera Aivara Stašāna 3.piemiņas kauss
13.07.2024 - 14.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Igaunija: Paula Keresa 5.piemiņas festivāls
22.07.2024 - 28.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
14.09.2024
Alūksnes atklātais 5. šaha festivāls
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušies Latvijas čempionāti vīriešiem, sievietēm un amatieriem
Par Latvijas čempioniem kļūst Jankovskis un Bērziņa
Latvijas čempionātu fināli notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam TSI
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
238 skolēni aizvadījuši reģionālās sacensības. Priekšā tikai Rīga un lielais fināls
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts sievietēm
,
Latvijas čempionāts amatieriem
,
Olaine
,
LŠF
,
Skolu šaha olimpiāde
,
Dice Chess
,
Garkalne
,
Cerību kauss
,
Saulkrasti